EruaNeto

מדריכים ומאמרים במגוון תחומים ונושאים

כיצד למצוא מקום מתאים לאירוע ברית / בריתה

מזג האוויר חם? הלחות גומרת? חיפשתם מקום לאירוע ברית/ה בקיץ וגני האירועים החמים לא תורמים לאווירה לכן, אולם קטן הוא הפתרון בשבילכם

אולם קטן הרלוונטי לאירועי בריתות, כזה שייצור אווירה אינטימית ולא אולם עם חלל גדול מידי שיגרום לניתוק בין האורחים שבאו והגיעו לאירוע שלכם, הוא המקום האולטימטיבי בשבילכם לאירוע של ברית מילה או בריתה.

ישנם כמה וכמה אולמות קטנים המכילים עד 150 איש והם מקומות המותאמים במיוחד לאירועים כמו בריתה או ברית מילה.

לרוב, האולמות הללו נמצאים בתוך העיר או באזורי התעשייה שלה, אך אין צורך בנסיעה לצומת גדול או למקום במיוחד שבו שוכן האולם, בשונה מאולמות של חתונות למשל.

בבחירת אולם קטן לאירוע של בריתה או ברית מילה, אתם יכולים ליהנות מכמה יתרונות

ראשית באולם אירועים אתם תקבלו גמישות בדרך כלל מצד בעל האולם באשר לנושא עיצוב האולם, השולחנות ושאר הדקורציה הנחוצה ליציאת אווירה מושלמת בדיוק כפי שלחמתם, כיאה לאירוע הפתיחה של התינוק שזה עתה נולד.

בדרך כלל אולמות קטנים מרגישים כאילו ישנה אווירה ביתית יותר. כאשר כל האורחים הגיעו ומתקבצים יחדיו לאולם קטן יחסית כזה שמתאים לאירוע שלכם, אתם יכולים לעבור בייתר קלות בין האורחים ולהרגיש מלכי הערב.

כמה דברים יש לזכור טרם בחירת האולם לאירועי בריתות 

מקום לברית או בריתה

ראשית תשריינו לכם מקום. צפו מראש את התאריך בו אתם מתכננים פחות או יותר לערוך את האירוע, בסטייה של שבועיים לערך ובדקו בכמה אולמות שעונים על הדרישות שלכם וראו האם יש בכלל מקום פנוי לתאריכים המדוברים.

שנית לאחר ידיעת התאריך המשוער, חישבו על מיקום אידאלי לערוך בו את האירוע לבריתה שלכם או לברית מילה. המיקום חשוב שיהיה באזור גיאוגרפי נוח ומתחשב למוזמנים. לאלו מהמוזמנים המתנדנדים האם להגיע או לא,  ללא ספק מיקום רחוק כנראה יכריע את הכף לטובת השלילה.

קולינריה – כאשר אתם רוצים לסגור מקום מומלץ לברית או בריתה, תבקשו לעשות טעימות מן האוכל. חשוב שתדעו כל מנה ומנה שמוגשת אליכם לשולחן האורחים תהיה לאחר אישור וטעימה שלכם. דבר שיש לשים לב אליו והוא אמינות! כן כן.. אמינות באוכל, יש דבר כזה. קרה לא אחת שהגעתם לטעימות וטעמתם למשל מסטייק אנטריקוט משובח ובטוח השתכנעתם שהאוכל מצוין, אך באירוע עצמו הוגש לאורחים סטייק אחר כמו פילה מדומה או נתח יירוד וזול יותר ובכך המקום חסך ורימה אתכם.

כשרות- במידה ואתם עורכים אירוע של ברית מילה, אז יש צורך במקום כשר. לא כך הדבר באירוע של בריתה. בכל אופן ישנם אורחים אשר הכשרות מאוד חשובה להם ויש כאן מקום להתחשבות.

אטרקציות -תוספות ושדרוגים – באירועי בריתות יש בדרך כלל כמות מכובדת של ילדים הזקוקים לתעסוקה. תוכלו להזמין קוסם, ליצנית, מנפח בלונים או כל אטרקציה אחרת. בדקו עם האולם היכן  והאם ניתן למקם את הפעילות הזו. תוספות נוספות לאירוע הברית יכולות להיות להקה או אמנים שיופיעו על במה, שירותי בר, מיצגים אומנותיים, מסך ומקרן להצגת קליפ לברית ועוד. לשלל האטרקציות הללו נדרשים מקום, גישה לחשמל, למערכת ההגברה ועוד. בדקו עם נותני השירות מה נדרש מהאולם, וכי ביכולתו של אולם האירועים לספק דרישות אלו.

כמה לשלם? אירועי בריתות נחשבים לאירועים שהמחיר למנה נחשב זול יחסית ובהחלט יותר זול מאירועי בני מצווה או חתונות

זה לא סוד שבאירוע בריתה או ברית מילה, בני הזוג לוקחים בחשבון שהם מקבלים הזדמנות לצאת מהאירוע עם בונוס נחמד לתחילת הדרך. צריך לקחת בחשבון שההבדלים בין המחירים באולמות השונים נובעים ממה שתקבלו, אך באולמות מסויימים הרוצים להבדל זה מזה יש נטייה להעלות את רמת המחירים כדי להיחשב יוקרתיים יותר.

בדקו מה כלול במחיר למנה. האם מדובר באוכל בלבד? ישנם הרבה מקומות המציעים גם צלם או תקליטן באותו המחיר. בעניין האוכל לא מומלץ תמיד לחסוך. יש פעמים בהם תוסיפו כמה שקלים ותוכלו ליהנות משדרוג משמעותי ודבר זה יכול להשפיע על כל האירוע.

אולם לברית מילהאולם לבריתהמקום לבריתמקום לבריתה

• מאי 9, 2016


הפוסט הקודם

הפוסט הבא